Światowy Dzień Walki z Otyłością – przypominamy historię Ani

24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Chcemy z tej okazji przypomnieć inspirującą historią Ani, naszej pacjentki, która od lat walczy o swoje zdrowie i lepsze życie!

Jej determinacja i ciężka praca przyniosły imponujące efekty, a my z dumą obserwujemy jej postępy. Cieszymy się, że zespół bariatryczny pod kierunkiem Prof. Michała Spychalskiego mógł wesprzeć Anię w tej drodze.

Dzięki współpracy z Izabelą Nowak – dietetyk kliniczną, Ania prowadzi teraz zdrowy tryb życia, trenuje, jeździ na rowerze, a zasady odżywiania stały się dla niej intuicyjne.

Ania – kobieta, która postanowiła zawalczyć o siebie, mama 11-letniego chłopca, jest dla nas prawdziwą inspiracją.

Kilka lat temu podjęła decyzję o zmianie i zgłosiła się do naszego szpitala. Prof. Michał Spychalski od tamtego czasu towarzyszy jej w tej przemianie, a w marcu 2024 roku przeprowadził zabieg ESG (endoskopowego zmniejszenia żołądka), co było krokiem milowym na jej drodze do zdrowia.

Ania to dowód na to, że Siła jest Kobietą. Wraz z nią tworzyliśmy przez ten rok materiały filmowe, które dokumentują proces jej metamorfozy oraz przemianę jaką dokonała ona w swoim życiu.