Przedstawiciele Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach na konferencji #ODWOŁUJE #NIEBLOKUJE w Ministerstwie Zdrowia

Z dumą informujemy, że trzech przedstawicieli Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach wzięło udział w konferencji inaugurującej III. edycję kampanii społecznej #ODWOŁUJE #NIEBLOKUJE, która odbyła się 2 października w Ministerstwie Zdrowia. Kampania, zainicjowana przez Centrum Medyczne CMP w 2022 roku, zwraca uwagę na problem nieodwoływanych wizyt u lekarzy POZ, specjalistów oraz na planowych zabiegach.

Skala wyzwania wciąż pozostaje ogromna – według danych NFZ za 2023 rok, w Polsce rocznie nieodwoływanych jest aż 1,3 miliona wizyt lekarskich. Konferencja była okazją do dyskusji na temat skutecznych rozwiązań, edukacji pacjentów i wykorzystania nowych technologii w walce z tym problemem.

Udział naszych przedstawicieli w tym wydarzeniu podkreśla nasze zaangażowanie w dążenie do poprawy jakości opieki zdrowotnej.